top of page
Global Crisis Response

Globalcrisisresponse Group

Public·118 members

(((Transmetim**))) Shqipëria U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21 nëntor 2023


4 ditë më parë — 10 sht 2023 — (SHIKONI>) Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 10.09.2023 2 ditë më parë — Shqipëria Armenia drejtpërdrejt 19 ...


Kuqezinjtë zhvilluan një ndeshje mjaft të bukur në “Elbasan Arena”, teksa kërkuan që në pjesën e parë të takimit të gjenin golin e avantazhit. Që në minutën e 5-të të takimit, kuqezinjtë nisin një aksion me Mario Mitaj, i cili i dhuron një top mjaft të bukur Karricës, që e dërgon mjaft mirë te Dobra. Albania U19 vs Slovenia U19 Live Score & Result | 21 Nov 2023 | FOOTLIVEEngland Italy France Germany Spain Greece Portugal Youth Results Europe (A-L) + Europe (M-Z) + America + Asia + Africa + Oceania + Match Albania U19 vs Slovenia U19 results and Live score on footlive. com. ((JETONI!!)) Shqipëria U19 Sllovenia U19 shiko live 21 nënto 1 orë më parë — U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 Kombëtarja e Kosovës sonte takohet me Slloveninë. Belgium U19 vs Albania ... Jaka Cuber Potocnik i dha avantazhin Sllovenisë në minutën e 52, ndërsa Belgjika vendosi baraspeshën në të 66-ën falë golit të Arjan Malic. Në bazë të rregullores së UEFA-s, dy skuadrat e renditura në vendin e parë të çdo grupi do të avancojnë në “Elite Round”, së bashku me skuadrën e tretë më të mirë në të gjitha grupet në këto kualifikuese. Pavarësisht pësimit të golave të shpejtë, kuqezinjtë u munduan të reagonin, Klevis Haxhari goditi shtyllën. Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 18 nëntor 2023 Tra ... Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14 nëntor 2023 2 ditë më parë — Ky transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria U19 shiko Kosova ... Pjesa e parë e takimit përfundoi në barazim 1-1, ndërsa fraksioni i dytë nisi me dy zëvëndësime për kuqezinjtë. Trajneri Ervin Bulku aktivizoi Dejvi Duron dhe Adi Kurtin. Irlanda mori përsëri epërsinë duke realizuar sërish me Mark O’Mahony, ndërsa tre minuta më vonë Franco Umeh realizoi edhe të tretin për Irlandën. Slovenia U19 vs Switzerland U19 Drejtëpërdrejt... drejtpërdrejtë CBA orar CBA Renditja CBA rezultati i drejtpërdrejtë. Vizitoni lokalizuar Futboll Versioni Live Score e AiScore. Gjithçka u mbyll me fitoren 3-1 për Irlandën. Sfida e radhës për Shqipërinë U-19 do të jetë ndaj Belgjikës U19, më datë 18 nëntor në orën 14:00. Ndeshja e fundit do të jetë ndaj Sllovenisë U19, më datë 21 nëntor në ora 14:00. Ndeshja tjetër e grupit mes Sllovenisë U19 dhe Belgjikës U19 përfundoi në barazim 1-1. Sfida u luajt në “Arena Egnatia” dhe të dy golat u realizuan në fraksionin e dytë. Kualifikueset “Euro 2024”, Shqipëria U19 e nis me humbje | RTSH SportShqipëria U19 e ka nisur me humbje aventurën në kualifikueset e Europianit 2023/2024 duke u mundur nga Irlanda në “Elbasan Arena” me rezultatin 3-1. Një ndeshje që nisi me gol që në fillimin e saj, me irlandezët që konkretizuan lojën e tyre në minutën e 5-të me anë të Mark O’Mahony. Megjithatë, kuqezinjtë arritën të barazojnë në minutën e 23-të me anë të Erald Krasniqit. Kosova Bjellorusia 2022 21 nëntor 2023 Futbolli 2 orë më par 39 minuta më parë — U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023 21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14/11/2023 7 ditë më parë — transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 nëntor 2023 Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe. Miqesore Femra, Mali Zi - Shqiperia 2-4 - FSHFKombëtarja ... 2nd Annual Gala-Lights of HOPE! Group 3 ditë më parë — U19 drejtpërdrejt falas 18 nëntor 1 orë më parë — [Transmetim Shqipëria Moldavia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 2022 Albania U21 - Czech. Zvicra Kosova drejtpërdrejt 18.11.2023 19 orë më parë 2 ditë më parë — Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18/11/2023 15 orë më 2023 Transmetim i drejtpërdrejtë 12 sht 2023 — U19 dhe U21). i ka ... Shqipëria U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 21 nëntor 2023 2 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023 21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria ... Në 45 minutëshin e dytë të takimit, kuqezinjtë tregojnë “fytyrën” e tyre të vërtetë. Që në fillimin e kësaj pjesë, Ernest Muçi krijon dy aksione në portën kundërshtare, por nuk finalizon. [TV! ] Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt live 20 nëntor 2023 2 ditë më parë — U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdr 10 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09. 11. 2023 5 ditë Drama... Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 7 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 nëntor 2023 GRUPI H: Kroacia, Sllovakia, Rusia, Sllovenia, Qipro, Malta. Belgjika U19 Shqipëria U19 2022 18 nëntor 2023 1 orë më parë — Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 3 ditë Franca, Ukraina, Finlanda, Bosnja & Hercegovina, Kazakistani. Albania U19 - Slovenia U19 match for Europe: Under-19 Championship: Qualifying Round, Group Stage starts on 21/11/2023 at 13:00 UTC/GMT. With footlive. com you can follow Albania U19 results and Slovenia U19 results. Live results, Goal Scorers, Half Time result, Full-Time result, 2nd Half result, h2h, head to head, line ups, goals, red cards, yellow cards, statistics, betting, follow the game with foot live. H2H Albania U19 - Slovenia U19 statitics matches, previous results and meetings on footlive. Ky i fundit godet, por nuk gjen rrjetën. Skuadra e Bushit tenton edhe në disa raste të tjera, por sllovenët ishin më superiorë në pjesën e parë. Football Live Scoreฟุตบอล... Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nën [SHIKONI DREJTPËRDREJT!! ] Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdKosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023... [futbolli=] Partizani... Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023 4 ditë më parë — Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2023 2 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live Sllovakia U19 [... Albania U19 vs Slovenia U19 live score, H2H and lineups Albania U19 Slovenia U19 live score (and video online live stream) starts on 21 Nov 2023 at 13:00 UTC time in U19 UEFA European Championship Qualif. Shqipëria U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 20 2 orë më parë — Ukraina U19 Kosova U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 orë më parë — U19 Championship. [STREAMING@@] Kosovo U19 vs Slovenia U19 live ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page