top of page
Global Crisis Response

Globalcrisisresponse Group

Public·123 members

Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023


16 tet 2023 — (SOT***))) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12 shtator 2023 Albania U21 vs Romania U21 live score and live streaming on ...


[[[SPORT TV!](((]] Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live 12 s (((SOT***))) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12 14 orë më parë Albania U21 vs Montenegro U21 Match Centre Overview Live Score Overview for ... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 On 1 ditë më parë — [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — Ishujt Faroe. Transmetimin Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt... ((Transmeto<<)) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt falas 0 [[[TRANSMETIM##]'''']] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 2022 20 nën 2022 — Poland and Greece, and could not qualify. In the 1988 UEFA (FALAS) Kosova Ishujt Faroe... Kombëtarja U-21 reagon menjëherë një minutë më pas kur pas një krosimi nga e djathta në qendrë të zonës Arda Kurtulan godet dhe topi përplaset në traversë. Buxhelaj i ndodhur aty pranë provon fare afeër portës, por një nga mbrojtësit rumun largon topin në vijnë fatale. Teuta Durrës Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 20 Albania U21 vs Montenegro U21 Match Centre Overview Live Score Overview for Albania U21 vs Montenegro U21. Including details of substitutes and teamRomania ... Armenia... Ndërkohë që fraksioni i dytë i takimit ishte i drithërues! Constantin Grameni dhe Andrei Borza kaluan rumunët në avantazh të dyfishtë. Por, kuqezinjtë vendosën zemrën në fushë, nuk u dorëzuan dhe prodhuan 3 gola shumë të bukur. Me Cristian Shpendin, kapitenin Medon Berisha (eurogol) dhe Adrion Pajazitin që dhuruan emocione të paharrueshme në “Elbasan Arena”. Duke kompletuar një shtator fantastik kuqezi. Euro 2025 U21, Grupi E SHQIPËRI-RUMANI 3-2 (Cristian Shpendi 63′, Berisha 71′, Pajaziti 88′ / Constantin Grameni 47′, Borza 58′) 88′ Goooooooooooool! Adrion Pajaziti merr një top nga Stiven Shpendi dhe e dërgon në rrjetë. (Shikoni! ) Laçi Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 1 nën 2023 — [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas Albania U21 vs Montenegro U21 Match Centre Overview Live Score Overview for Albania U21 vs... Pesë fitore radhazi për Juventusin në Serinë A, gjashtë në shtatë ndeshjet e fundit. Skuadra bardhezi merr kryesimin (qoftë përkohësisht) e kampionatit italian falë... (((SOT***))) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12... drejtpërdrejt live 8 shtator Izraeli, Bullgaria, Kosova, Estonia Grupi E: Health Care Workers | ascentcc (TV DREJTPËRDREJT! ))) Shqipëria U21 Bullgaria U21... [[FUTBOLLI#]] Kosova U21 Gjermania U21 shiko live 12. Shqipëria U-21 hidhet e gjitha në sulm dhe bën presion të lartë, duke iu afruar sërish golit, këtë me Shpendin, gjuajtja e të cilit përfundon jashtë ngjitur me shtyllën. Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 17 nëntor 3 ditë më parë — Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 nën22 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 GRUPI H... [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — 0 [[transmetim>>]] Kosova Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nëntor 2022. Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2013 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova... Në minutën e 14-të Borza i Rumanisë ka një mundësi për gol shumë afër portës, por gjuan jashtë. Janë sërish rumunët që i afrohen rrezikshëm portës kuqezi me gjuajtjen e kapitenit Munteanu nga distanca që përfundon jashtë ngjitur me shtyllën pingule. Pjesa e parë mbyllet me një barazim 0-0 pa shumë raste të pastra për shënim. Pjesa e dytë nis shumë vrullshëm me Rumaninë që zhbllokon rezultatin me anë të Grameni, i cili godet saktë në zonë pas një krosimi nga e djathta duke e depozituar topin në rrjetë. Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto 2 ditë më parë — 11 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Kosova U19 Sllovakia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 6 ditë më parë — Zi, Serbia dhe Bosnja dhe Hercegovina, do të U21 drejtpërdrejt live Finlanda U21 Shqipëria U21 transmetim i KOSOVA U19 - SLLOVAKIA U19. 09... Kosova Izraeli drejtpërdrejt 5 orë më parë — Skuadra bardhezi merr kryesimin (qoftë përkohësisht) e kampionatit italian falë... (((SOT***))) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12 Europiani U-21 / Fitore e çmendur! Shqipëria përmbys Rumaninë dhe merr fitoren e dytë në grup! - FSHFShqipëria U-21 luajti sot ndaj Rumanisë U-21 ndeshjen e dytë të kualifikueseve të Europianit të kësaj grup-moshe, duke triumfuar me rezultatin 3-2 pas një ndeshjeje të mbushur me emocione. Formacioni i Shqipërisë: Klidman Lilo, Behar Ismaili, Ermis Selimaj, Adrian Bajrami, Ajdi Dajko, Arda Kurtulan, Medon Berisha, Arlind Rexhepi, Adrion Pajaziti, Stiven Shpendi, Geralb Smajli. Autoritetet izraelite bëjnë me dije se një tjetër korridor humanitar është krijuar për kalimin e civilëve që duan të largohen nga Gaza, i cili do të zgjasë për të paktën 4 orë. Rumania U21 Shqipëria U21 2022 17/11/2023 4 ditë më parë — Montenegro U21 Albania U2142. L. Jun 13, 2022EUR Albania U21 Kosovo U2111. T. Show more games. Last games: Romania U21. (SHIKO ONLINE!!! ) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt live [Shikoni>>>] Shqipëria Armenia drejtpërdrejt falas 19 nëntorEuro U21, Ku ta GRUPI G: Holanda, Turqia, Norvegjia, Mali i Zi, Letonia, Gjibraltari. Rumania U21 Shqipëria U21 shiko live 17.11.2023 Shiko Tv 3 ditë më parë — Anglia U17 Kosova U17 shiko live 6 nëntor 2023 TV Shqipëria U21 Mali i Zi U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 t 16 tet 2023 — 12 sht 2023 ... Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 20 2 orë më parë — ((SHIKONI DREJTPËRDREJT-)) Armenia U21 Shqipëria (sport tv) Escaldes Partizani drejtpërdrejt live 25 korrik 2 25 korr 2023 [[FUTBOLLI]] Izraeli ... Një ditë më parë, IDF akuzoi Hamasin se sulmoi korridore të ngjashme duke qëlluar ndaj civilëve. Në planin financiar problemet do të vazhdojnë. Kërkoni ndihmë sepse vetë nuk do t’ia dilni dot t’i zgjidhni. BricjapiAmbicia juaj mund të arrijë kulmin, prandaj kini kujdes se mund ta teproni. 25 minuta magjike! Shqipëria U21 thyen Rumaninë dhe konfirmohet në kryeKy ishte suksesi i dytë në po kaq ndeshje për kuqezinjtë e Alban Bushit në Grupin E të eliminatoreve të Euro 2025. Pjesa e parë ishte e dyluftuar, por rastet munguan. Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 17/11/2023 3 ditë më parë — Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 17/11/2023 Romania U21 vs Albania Mali i Zi, Maqedonia e Veriut, Rumania dhe Turqia. Shqipëria U21 do të luajë dy... Pavarësisht përpjekjeve në minutën e 58-të rumunët dyfishojnë. Gjuajtja nga distanca e njërit prej mesfushorëve rumunë grushtohet nga portieri Lilo, por Borza që ndjek aksionin godet saktë dhe shënon. Gjithsesi, kuqezinjtë nuk dorëzohen dhe në minutën e 63-të Berisha jep një top në thellësi për Cristian Shpendin, i cili arrin të godasë portën me topin që pasi devijohet nga një mbrojtës përfundon në rrjetë. Minutat e para janë shumë të balancuar me të dyja skuadrat që qarkullojnë topin, por nuk arriijnë të krijojnë raste të pastra për shënim. // BALKAN... Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 17 nëntor 20232 ditë më parë — [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i Shqipëria Polonia drejtpërdrejt... Finlanda U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 13 tetor... [[[SPORT TV! ](((]] Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live 12 s 12 sht 2023 — Romania U21 vs Albania U21 in the International Friendly on 2014/10/08, Get the free livescore, latest Match live, live streaming and chatroom... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 Sh 13 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova... (TRANSMETIM###) Shqipëria Bullgaria drejtpërdrejt falas 17 tet 2023 — [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 11 sht 2023 Bullgarinë në “Air Albania”. Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 20 2 orë më parë — Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2023 Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 nëntor 2023 Futbolli ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page