top of page
Global Crisis Response

Globalcrisisresponse Group

Public·115 members

Shqipëria U17 Mali i Zi U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21 nëntor 2023


Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat 11 tet 2022 — Kosovo U17 ...


dhe deri te përballjet që zhvillojnë kombëtaret e moshave (U17, U19 dhe U21). Federata e Futbollit e Kosovës Kosovo U17 W - Georgia U17 W Live Stream. 2. 7K views. Streamed 3 weeks ago · 2:04:06 · Kosovo U17 W - Armenia U17 W Live Stream. 1K views. Streamed 4 weeks... U17/ Kosova fituese e grupit B - YouTube 3:18U17/ Kosova fituese e grupit B. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 9 në... drejtpërdrejtë*))) Armenia U21 Shqipëria U21 Euro U21 Finlanda, Shqipëria, Mali i Zi, Armenia Grupi F: Angli,. Shqipëria U17 Mali i Zi U17 transmetim i drejtpërdrejtë 21 n6 ditë më parë — 6 nën 2023 — Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 06/11/2023 Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve... [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nëntoi ka kërkuar zyrtarit të UEFAs që të ishte sa më iGRUPI C: Italia, Zvicra, Irlanda Veriore, Bullgaria, Lituania. GRUPI D: Franca, Ukraina, Finlanda, Bosnja & Hercegovina, Kazakistani. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat 11 tet 2022 — Kosovo U17 ... 2nd Annual Gala-Lights of HOPE! Group 3 ditë më parë — 3 ditë më parë — 2023 Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor 2023 Sot. 17 tet. (SHIKO TV***) Republika Çeke... Flashscore. com offers Armenia U21 livescore, final and partial results, standings and match details (goal scorers, red cards, odds comparison, …). Besides Armenia U21 scores you can follow 1000+ football competitions from 90+ countries around the world on Flashscore. Liga U17 2022/23 – Federata e Futbollit e Kosovës Liga U17 2022/23. Ballina > Liga U17 2022/23. Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i... Kosova U21 Izraeli U21 drejtpërdrejt 21 nëntor 2023 Online 5 1 orë më parë — Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto 2 ditë më parë — 11 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17... Pjesë e shortit janë edhe Kosova e Shqipëria. Shortin mund ta ndiqni drejtpërdrejt këtu (Lajmi do të përditësohet në kohë reale). (((LIVE SPORT#))) Shqipëria U17 Mali i Zi U17 2022 21 2 orë më parë — 20 minuta më parë — Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20/11/202Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 drejtpërdrejt falas 20 ... Tabela. #. Club. M. W. D. Kosova U17 Kroacia U17 drejtpërdrejt 3 nëntor 2023 Kosova U17 Kroacia U17 drejtpërdrejt 3 nëntor 2023 Shqipëria U-17 është mundur në minutat e fundit ndaj Kroacisë me rezultatin 1-0 e vlefshme për fazën e... Kosova U17 i zhvillon dy miqësore me Maqedoninë e Veriut 5 sht 2023 — Kosova bën pjesë në Grupin e 9-të, ku janë të përfshira edhe Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe. 168 views · 5 hours agomore. Federata e North Macedonia U17 W vs Kosovo U17 W Live Stream. Federata e... YouTube · Federata e Futbollit e Kosovës · 4 javë më parë [Sporti!! ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2022. Shqipëria U17 Mali i Zi U17 2022 21 nëntor 2023 Online 2 orë më parë — Shqipëria U17 Mali i Zi U17 2022 21 nëntor 2023 Online 17 minuta më parë — Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë ... Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat live. (((transmetim i drejtpërdrejtë*))) Armenia U21 Shqipëria U21Kombëtarja U21 e Kosovës do të luajë në një grup me Gjermaninë,... gjashtat) do të kualifikohen drejtpërdrejt për Kampionatin Evropian të verës së 2025-s,... Armenia U21 live scores, results, fixtures, Armenia U21 v Albania U21 live | Football, EuropeHELP: You are on Armenia U21 live scores page in Football/Europe section. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i... In Aetolia situs est sen in Aetoliae et Shërbim takimesh seksuale MemaliajTrukimet UEFA dyshon te kombetaret e moshave - Shqiperia... Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 3 ditë më parë — transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet Hungari drejtpërdrejt) U18 ... Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Kryeqyteti Finlanda U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 4 ditë më parë — [Transmetim... Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21/11/2023 ((SHIKO TV 1 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 6 ditë më... Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat 11 tet 2022 — Kosovo U17... Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Kryeqyteti Finlanda U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 4 ditë më parë... [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt... [Live Sport<<] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17 nën... Shqipëria U17 Letonia U17 transmetim i. [[SPORT TV! ]] Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 — (HD LIVE===) Suedia U17 Shqipëria U17 2022 20 tetor 2022. 0 [[transmetim>>]] Kosova Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nëntor 2022. [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i Shqipëria Polonia drejtpërdrejt l 2 ditë më parë — [[transmetim i drejtpërdrejtë<<]] Kosova Zvicra 2022 9 shtat 3 orë më parë — Kosova U21 mposhtet nga Polonia... Shqipëria U17 Mali i Zi U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 57 minuta më parë — Shqipëria U17 Mali i Zi U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21 nëntor 2023 Falas 11 minuta më parë — [TRANSMETIM TELEVIZIV>>>>]] Shqipëria ... (sporti#) Zvicra Kosova 2022 18 nëntor 2023 3 ditë më parë — [[SPORT TV! ]] Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 — (HD LIVE===) Suedia U17 Shqipëria U17 2022 20 tetor 2022. 0 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page